מדריך שידוך לדתיים

מגזין היהדות של ישראל
שידוך לדתיים

כל אחד רוצה אהבה וזאת ללא קשר לדת, מין או גזע. העניין הוא שהדרך למצוא אהבה שונה בכל מגזר ומגזר. אי אפשר להשוות בין מציאת אהבה במגזר החילוני ובין מציאת אהבה במגזר הדתי. כיום ברוב המגזר הדתי ובטח החרדי מוצאים אהבה באמצעות שדכנים. אז איך זה עובד? אם כן או המשודכים או המשפחה שלהם צריכים לפנות אל השדכן ולהירשם אצלו ואז השדכן ימצא את ההתאמה המושלמת בשבילם.

השדכן יתחשב באלף ואחד נתונים כמו מראה, השכלה, הורים, אחים, בריאות ועוד ועוד ועל פי זה יקבע מי מתאים למי. שיטת השדכנות עובדת כבר מאות שנים ומצא מאות אלפי משודכים ולכן אם אתם דתיים ואתם רוצים למצוא אהבה אין ספק כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שידוך וזו עובדה.

האם לדתי כדאי להיעזר באינטרנט בכדי למצוא אהבה?

אין ספק כי שדכן הוא דרך מעולה למצוא אהבה אך עולה השאלה האם אפשר לעשות הכרויות לדתיים גם באמצעות האינטרנט? אם כן בהחלט אפשר למצוא אהבה גם אצל דתיים דרך האינטרנט. קודם כל יש לוודא כי למגזר שאתה או את משתייכים אליו יש גישה לאינטרנט.

היה ויש גישה לאינטרנט אזי כדאי למצוא שידוך באתר המותאם לדתיים. יש הבדל גדול מהרבה בחינות בין דתיים וחילוניים ולכן אתם צריכים להבין כי האתר חייב להיות מותאם לדתיים. כל שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר ולראות כיצד הוא מגדיר את עצמו והאם הוא לדתיים או לא ואז תדעו האם לחפש שם אהבה או לא.

»  על זוגיות מאוחרת

איך אבחר את השדכן הטוב ביותר?

בואו נחזור לשדכן, אין ספק כי אנו חייבים למצוא את השדכן או השדכנית הטובים ביותר בכדי למצוא לנו בת או בת זוג מושלמים. אז איך נבחר את השדכן הטוב ביותר בשוק? אם כן אנו חייבים לדבר עם אנשים אשר נעזרו בשדכן זה ולשמוע מהם מה רמתו והאם הוא מוצא שידוכים טובים.

פנו אל חברים, מכרים, קולגות לעבודה, קולגות מהישיבה וכל מי שאתם מכירים ובקשו מהם מידע על השדכנים שהכירו להם את בנות ובני הזוג שלהם. כך תבחרו את השדכן הטוב בשוק וכך תבטיחו כי השידוך שלכם יהיה מושלם והנישואים שלכם יהיו מאושרים ושמחים וזה כמובן דבר חשוב ביותר.

מה קורה אם אני לא אוהב או אוהבת את בן הזוג או בת הזוג שהשדכן מצא לי?

נאמר כי השדכן או השדכנית מצאו לכם בבת או בן זוג ואתם לא אוהבים אותם, מה עושים במקרה כזה? אם כן לאחר פגישה אחת תמיד אפשר להחליט כי אנו רוצים להמשיך ולחפש בן או בת זוג. זה בסדר גמור ואין עם זו שום בעיה וזה משהו שכל מי שנמצא בתעשיית השידוכים מבין ויודע.

אולי יעניין אותך
מיסיונרים
מה זה מיסיונרים

תפקידם של מיסיונרים הוא להפיץ דת, כאשר לרוב יהיה מדובר בדת הנוצרית. הם מגיעים למדינות רבות בעולם מתוך הכוונה להפיץ את מה שיש לדת הנוצרית להציע, וזאת בשאיפה להוביל לכך שכמה שיותר אנשים יבחרו להמיר את דתם לנצרות.

קרא עוד »
מה זה שעשני אישה
מה זה שעשני אישה

שעשני אישה זהו ארגון אשר מטרתו לקרב נשים ליהדות ולהראות להן את כל היופי בדת ובשמירה על נידה ומסורות שונות. כך האישה יכולה להבין את היופי בשמירה על מסורת דתית כמו לבישת כיסוי ראש, התנהלות בצורה שהולכת יד

קרא עוד »
זוגיות מאוחרת
על זוגיות מאוחרת

מצוות מציאת זוגיות היא מעלה עליונה ביהדות, שתי נפשות שהופכות לאחת ומחליטות לבלות את שארית חייהן ביחד. אך נראה כי לעיתים מציאת זוגיות היא עבודה בפני עצמה, אשר דורשת מאמץ רב, וכוונה משני הצדדים.  בעוד שיש אנשים שהתמזל

קרא עוד »
דרכון פורטוגלי
הוצאת דרכון פורטוגלי והקשר ליהודי פורטוגל

בשנים האחרונות ישראלים מתוודעים ליתרונות העצומים של הוצאת דרכון זר ויש כמה מדינות באירופה שמאפשרות זאת. היום אפשר לנסוע לכל מקום באירופה וגם בעולם כשמצוידים בדרכון שאינו ישראלי, משום שהרגישויות המובנות אינן קיימות וגם יש לזה משקל גדול

קרא עוד »